Meedia Lootvinast

Tartu Postimees kirjutas loo meie väiksest haldusreformist 31.03.2017. Lugeda saab SIIT


Lootvina ja Logina esitatud ettepanekut liituda Haaslava vallaga kajastati maakonnalehes 2.01.2017

Lootvina külakeskuses toimus 19.-20.12.2016 Triinu, Marju ja Janno eesvedamisel Lootvina Jõulupesa, mida külastas ligi 90 lasteaia ja algkoolilast. Eelkõige sai Jõulupesa avatud meie oma Vastse-Kuuste armsate jaoks aga siis juhtus, et ka Tartu lasteaed Ristikhein kuulis plaanist ja lunisid end kohale :-) Armas mälestus aga jääb nüüd Jõulupesast Maalehe digiversiooni, kus Jõulupesast video ja pildid üleval. Täname Argo Ingverit/Ekspress Meedia!
Vaata SIIT!22.12.2016 ilmus Põlvamaa maakonnalehes KOIT tore artikkel Mati Määritsa poolt Lootvina Jõulupesa kohta. Täname teda  humoorika kajastuse eest (tsiteerin):
"Päevavalgele on tulnud avalikkuse eest pikalt varjatud saladus - jõuluvana maakodu asub Vastse-Kuuste vallas Lootvina külas."

...."Räägimegi lastele, et jõuluvanal on siin maakodu, kuhu ta tuli sel aastal juba varakult, et füüsilist tööd tehes närve puhata. Meil oli siin maja ees üks mäda puu. Jõuluvana nägi seda ja hakkas kohe kirvega vehkima ning tõmbas selle maha. Jõuluvanale väga meeldib oma maakodus närve puhata. Makas pole isegi vett sees - seda võtame kaevust pangega. Ka solk ei lähe veel välja ning vets on õues  - tõeline maakodu"....

2.-8.01.2017 Koidu lisalehes Nädal ilmus lisaks pildimeenutus Jõulupesast!26.05.2016 tegi Meelis Käo Raadio Marta FM´st Lootvina Naisega intervjuu meie Lootvina Teatrikevade kohta. Kuna tegu pole raadiokanaliga, mis järelkuulatav, siis saate seda umb.14 minutilist juttu siit kuulata ning samal ajal Teatrikevade I ürituse (Luunja Aidateatri etenduse "Lüpsiaeg") pilte vaadata...Lootvina küla kaunitel nõlvadel etendus suveetendus "Lootvina Nipernaadi"