...läbi klaasakna on näha päiksesäras suvi ümber maja

Mul pole isegi enam meeles, kui palju uudiseid on jagamata. Täna ka peaksin praegu kirjutama hoopis muud, kuid seda mida praegu aga....no ei suuda keskenduda. Läksin välja terassile (millest varsti saab loodetavasti veranda) ja vaatasin oma majaesist ning hingasin sisse hiliskevade kuuma päiksesära. Minu tagant hiilis välja ka meie uus majaelanik Kiti, kes tegi teistkordset tutvust Palliga. Esmakordne oli põhjalik ja sõbralik, seega polnud mul hirmu, et koer endale kassitoitu teeb lõunaks ;-) Muidu on selline tubane teraapiakass, mäletate...kunagi sai ammu nimetatud juba. 
Mis siis toimub....see pagana magister ikka veel ;-/ No viimistle ja jukitse selle kallal...tomatid sain julma ajavõtuga Annukalt toodud ja kasvuhoonesse pistetud. Peenrakastid on tühjad ja ootavad, sitta pilgeni täis, naeran, et las komposteeruvad vähe, muidu ongi liiga kange...ja siis võitled sääskedega, nagu segane...need vereimejad ootavad ukse taga ja tükivad kohe sisse, kui pilutad juba ust! tegin loodusliku sääsepüüdja, netist lugesin, et soe vesi, pruun suhkur ja pärmi - sääsed tuhisevat kohe sinna sisse - irw, mitte ühtegi. Siinmail nii "lollid" need lend-piraajad pole, kahju. PAKKUMINE!!!! Teate ma maksaks kohe suurema summa aparaadi eest, mis mulle VÄLJAS kasvõi 5x5m sääsevaba pinda tekitaks! Ausalt, kui kellegil on selline toimiv tehniline seade (no riputad enda kohale verandale ja sinna need (piiks)pead ei tüki enam), siis mina olen klient! Olen nõus maksma lausa PALJU, et saada endale sääsevabad suved verandal ja suitsusauna õhtud ilma vereimejatele buffeeks olemata :-( Kui keegi loeb ja teab sellist toodet, siis FB sõnumitesse mulle ja toimiva aparaadi soovitaja saab auhinna ;-) Nagu reklaamiblogi juba :-D


Nüüd ma jätkan siis oma köögis arutlemist draamaõpetuse eesmärkide ja draamaõpetaja pädevuste üle ning loodetavasti on see kõik 13.06 läbi, kui saab see töö positiivselt kaitstud, pöidlad pihku! Siis hakkab äkki muid uudiseid ka ilmuma ja tulema, sest mida ma siis enam kirjutan?!? :-) Saan oma külaelule ja aktiivsele muiduelule jälle tähelepanu pöörama hakata, tunnen sest juba puudust - reaalsest aktiivsest tegutsemisest, mitte trükkitähtede veeretamisest siin klvaituuril....:-D lõpp paistab! Tervitan oma köögist:

Kommentaare ei ole: