Naiste Ilusaladused


Lootvina Naine on väga ilulembene. Talle meeldib kui sits ja sats on seeliku ääres ja muide, seelikul pole kunagi liigset pikkust või liigset pitsi. Teate, peab tunnistama, et põseruuzi ja ripsmetušši nagu väga ei näe Lootvina Naise näos, seda rohkem pingutame me sisemise ilu pärast. Oluline on koorida, toita, siluda ja poputada enda nahka, keha ja hinge! Tähtis on olla õnnelik, rahulik ja tänutunnet tunda. Tähtis on nii lauakaunistuste ilu, naiselikud riided ning no tunnistame ausalt - ka võimlemine, eks me pinguta :-D No õnneks saab varsti keppima asuda, sest ka kõik vajalikud kodu- ja taluõuetööd ei anna kuidagi seda polstripõletuskoormust, mida vaja. Ja keppimine on hea alternatiiv, suuvärk saab ka trenni :-D Kui ainult neid hunte ja karusid siin nii palju poleks .... :-D
Lootvina Naise üks viimaseid projekte oli oma "mammude" korda tegemine. Saime imeilusad varbakesed, mida on nagu nats kahjugi villatipade sisse peita. Igal juhul on meil oma pediküürija ja temast me enam lahti ei lase :-D Nüüd järgmisena võiksime maniküürimõnu ära proovida, siis Braziilia-meetodi :-D, siis toidukilega tšelluliidi sulatuse ja siis .....nali aga kuivharjamine oleks küll väga vajalik, mõnus ja
oleks väga-väga kasulik! Niipea kui naistel huvi, tuleb mulle teada anda, pediküür saabub Lootvinasse jälle, kui on vähemalt 3 naist huvitatud!

Saun!

Saun on Lootvina Naise üks suurimaid ilumeetodeid üldse ja seda just SUITSUSAUN.
Palli talus on 100 aastaste palkidega suitsusaun, kuhu lavale mahub lausa 10 naist kindlasti. Oleneb ilu mõõdust muidugi!
Seal ennast kooritakse endatehtud kehakoorijatega, vihutakse maagiliste sõnadega ning räägitakse kõik jutud üldse, mida naistel rääkida on vaja.
Lootvina Naine on juba 199.9 peale tähistanud Paastumaarjapäevi, mis on iga aasta  25. märtsil. See annab ilule, tervisele ja armastusele palju juurde, kuid mis on kõige tähtsam - on tõeline lõõgastuspäev naistele!
http://paastumaarjapaev.blogspot.com.ee/