...hetked kiirest suvest ja palju jagamata emotsioone!

Alustame ohkimisest, et 14. juulil nagu näete olime tänu Sirlele ja Maidule täitsa siruli omadega koos Liisaga :-) No Liisa, minu kullakallis, oli nõus oma nõbule appi minema ja tema pulmas hüppama ja kargama aga siis tuli tal tunne peale, et äkki üksi ikka natuke suur tükk närida ja kuigi ma olin kindel, et pole midagi, et Liisa saab hakkama, siis noh....ma ei saanud ju end kah sellisest kogemusest ilma jätta. Vaatke, ma pole kunagi pulmi julgenud korraldada, värisesin juba mõttest kui kuulsin Astridi "oopereid" - millised ja tollised need pruutpaari ja pulmamaailm on - aga :-D meile Liisaga sattus väga armas esineme paar ja nii tore esimene, et äkki ei jäägi viimaseks, kui me oma "Pulmakarvikud OÜ" kunagi ära teeme ;-) 
Ja siin järgmisena näete minu esimest pilti koos kuulsusega ja mina ei lausta juba mingi väikse klassiga kuulsusega.....vaid ikka Eesti ma arvan ühe suurima staariga ja diivaga ja tähega ja ....no igaljuhul on tegemist väga ägeda "tädiga" Anne Veski ja see pole mitte Eve Veski ema Põlva Talupoest, vaid laulja ANNE VESKI  :-) See oli üks eriliselt naljakas ja fantastiline kontsert väikses kohas, millega seoses tuli lugu meelde, mille üks sõber rääkis, et ka nende a la külapäeval oli Anne Veski esinemas mõni aeg tagasi ja neil olid külas kuskilt marid või mingi Venemaa pinnal elav rahvakild ja kui nad kuulsid, et Anne Veski tuleb külla, siis.....no nad ei suutnud uskuda, et SEE Anne Veski! Et see polevat võimalik, et nii suur staar nagu Anne Veski, esinemb mingil kplapeol siin ...nii vähese rahva ees?!? Et kuidas teil selline asi Eestis võimalik küll on...vot see ongi Eesti! :-D Ja :-)
No siis saabus 1. september vahepeal ja jälle sai traditsiooniline kooliminemise pilt tehtud. Jälle aasta läinud. Jälle suvi kulgenud. Jälle pojad kooli saadetud ja palju loodetud. Tööalaselt on palju uut liikumas. Annan sellest peale Brüsselist tagasi tulekut ülevaate aga täna olen rahul ja tulevik on ebakindel, erutav ja uudne.
Ja nüüd siin viimane hobitegevus.....minuni on jõudnud kuidagi imelikult ja erutavalt jälle mõrvamüsteeriumi mängud. Käsisime Marekiga ka osalemas Toomemäel Ajaloomuuseumis Katrini ja Malli juhtud mängus ja kuna kohal oli fotograaf, siis isegi mõned pildid said sest loost meiega....


Kui imestate, siis siin praegu jäetakse mind sujuvalt teise naise pärast
(vanema  aga rikkama lese pärast, kes hiljem mõrvati) maha.
Üritan oma salaarmukest veenda, et see pole üldse hea mõte :-)
:-D
Nii, mul hakkas kiire, pean nüüd Brüsselisse minema. Täiendused lisan kui meelde tuleb!

Kommentaare ei ole: