13.-14 .detsembril 2018 on jälle Lootvinas Jõulumeeleolu!

Kodune Jõulupere oma maakodus
 Jõulupesa maailm on loomingus! Jah! Teate kuidas?!? Muidugi ei saa teada, sest te ei tea ju. No üks inimene teab. See, kes helistas ja kogu selle sagiva jõuluaja "hulluse" põhjustas nüüd!
...
Mulle helistas üks imeliselt sooja häälega lasteaiaõpetaja Tartust, nii paar nädalat tagasi, ja küsis - te ju sel aastal ka teete ikka selle Lootvina Jõulupesa lahti?!? Ja mina kuulasin vaid suu ammuli, kuidas tema kiitis, veenis ja meelitas mind, et kui head tagasisidet ja milline elamus oli olnud eelmisel aastal. Et tema tuttavad teised lasteaednikud soovitasid! Vau...VAU :-D No helistasin siis Jõulupiigale, sest ilma temata ei ole mingit Jõulupesa (no Jõuluvana on ka tähtis aga teate küll, kuidas mehed tulevad alles lõpus ja säravad, suur habe ees ja kalli kalli ja lapsed on vaimustuses) - tegeliku töö teevad ikka naised ära ;-) Aga me armastame oma mehi, sest ilma nendeta ei saa ka kuidagi, ilma nende suure karukallita ja seepärast on meie Jõuluvana ka ikka täitsa rollis ja juba passib habet ;-) ning sai ülesande elus olla ja selle aasta Jõulupesa näitemängulugu mõelda, et mis siis sel korral õpetlikku ja tarka ka lastele edasi anda.
Jõulupaaril on samuti suur armastus hinges....ja Jõulupiiga
jälle paras teismeline :-) 
Ja nüüd siis ongi ajutöös loominguline protsess, et MIDA täpselt ning kuismoodi TÄPSELT Lootvina Jõulupesas toimuma ja toimima hakkab...kuid graafik täieneb iga päev ja Tartu poole ma pole tegelikult veel reklaami teinudki. Hetkel on oma ja Põlvamaa koolidele saadetud kirjake, kus kutse sel aastal meile külla tulla. Luban, et tunnike Jõulupesas saab jälle erinev olema......ja suunatud lasteaialaste ja 1.-2. klassi õpilastele ehk siis ninnudele-nannudele ning saate elamuse, et olete külla tulnud Jõuluvana maakodusse, kus on piparkoogilõhna, koduloomad, kaminatuli, villased sokid ja kuum pärnaõietee, Jõulumemme kallistused ja Jõuluvana paitus suure jõulukuuse all....jõulumaagiat, mis enne jõule juhatab sisse jõulutunde ja annab aimu, kuidas see jõulutunne loodakse ja ette valmistatakse....

Kommentaare ei ole: