....elus on nii palju muutusi ja tiritamme: tiruvirutrautirrvirr

 Lootvina Naine margamarju on hakanud õpetajaks. Juba 3. aastat rööprähkleb: piinab flööti, hüppab, kargab, laulab, õpib kirjutama ja arvutama. 

On klassi kogunud Looja talle 15 õpilast. Nii kiire on, et ei jõua magadagi. Ja kui, siis Steiner padja all ;-)

Tegelikult on väga lahe, kuid natuke ju ikkagi on kahju, et on nii - ei miskit enam Lootvina Naise, jne rindel. Nüüd mõistan, mis on 24/7 töökoha kõrvalt veel aktiivset kogukonnaelu, vms hobi, jms teha - respect AUSAÕNA nendele, kes saavad hakkama. Mina olen täitsa lõõtsakil. 

Aga teine Lootvina naine hakkas ex-Lootvina Naiseks ehk Helerand Triin kolis ära Lootvinast ja hakkas samuti ÕPETAJAKS!?! Ning täitsa sarnaselt,  pole tal ei ilma ega aega, et siiakanti isegi jõuda ;-) 

....kahju on kohe, et nii kaugel on Tartu minust ja Triin :-) Musi sulle! Mõtlen ikka tihti ja meenutan, kuidas me möllasime. 

 Ja kuna tal on ikkagi loovuslikud anded ja margamarju siin ei suuda kontaktuda - siis ta tegi oma blogi ;-) Näete - siin see on - lugege ja nautige (mina nii teen) https://udumullid.blogspot.com

Kuid ma olen postiivne - küll tuleb  aeg, kus me jälle kokku saame; kus me jälle  möllame ning üksteist toetame. Mõned inimesed on lihtsalt jäädavalt su südames. 

Ja küll tuleb aeg, kus Lootvina Naine aktiiseks muutub, jälle kirjutab, blogitab ning korraldab......ei keegi ette tea.....
...niikaua - lugege vanu postitusi ;-) 


Kommentaare ei ole: